LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
 
Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 19 6 1 0 41-3 3-0-0 23-0 3-1-0 18-3
2.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 17 5 2 0 37-5 2-2-0 9-4 3-0-0 28-1
3.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 15 5 0 2 41-6 3-0-0 21-2 2-0-2 20-4
4.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11 3 2 2 22-17 1-1-1 6-4 2-1-1 16-13
5.  ΑΠΟΛΛΩΝ 10 3 1 3 14-17 2-0-1 10-8 1-1-2 4-9
6.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 4 1 1 5 11-31 0-1-2 4-22 1-0-2 7-9
7.  ΘΗΣΕΑΣ 4 1 1 5 11-38 1-0-3 9-18 0-1-2 2-20
8.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 7 3-63 0-0-4 2-38 0-0-3 1-25
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
Ταυρωνίτη 20/10/2018 10:30 9-0
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
Ταυρωνίτη 27/10/2018 13:15 2-2
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ
Ταυρωνίτη 03/11/2018 10:30 12-0
 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 10/11/2018 09:00 1-5
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Ταυρωνίτη 17/11/2018 12:00 2-0
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 24/11/2018 09:00
0-4
 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 01/12/2018 10:30
0-7

 
 

Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 19 6 1 0 36-4 3-0-0 16-1 3-1-0 20-3
2.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18 6 0 1 20-5 3-0-0 8-0 3-0-1 12-5
3.  ΙΩΝΙΑ 2000 13 4 1 2 20-11 2-1-1 9-7 2-0-1 11-4
4.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12 4 0 3 11-11 2-0-1 5-3 2-0-2 6-8
5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 12 4 0 3 13-16 3-0-1 9-8 1-0-2 4-8
6.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 6 2 0 5 7-17 0-0-3 2-15 2-0-2 5-2
7.  ΛΕΟΝΤΕΣ 3 1 0 6 6-28 1-0-3 6-13 0-0-3 0-15
8.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 0 0 7 0-21 0-0-4 0-12 0-0-3 0-9
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Ελπίς&Νίκη 20/10/2018 13:15 0-2
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη 27/10/2018 09:00 3-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Ελπίς&Νίκη 03/11/2018 12:00 3-0 α.α
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Ελπίς&Νίκη 10/11/2018 12:00 2-3
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη  17/11/2018 12:00 8-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΩΝΙΑ 2000 Ελπίς&Νίκη 25/11/2018 12:00 1-8
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη  01/12/2018 13:15
4-0

 
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

Συνέντευξη Carl CARNEY Views : 652
Επίσκεψη Ακαδημίας στο ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου Views : 312