LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
 
Κ14 (2005-06)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19 (6η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 15 5 0 1 20-3 1-0-1 6-2 4-0-0 14-1
2.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 13 4 1 1 12-3 1-1-1 3-3 3-0-0 9-0
3.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ(*) 12 4 0 1 8-3 2-0-1 4-3 2-0-0 4-0
4.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10 3 1 3 9-11 2-1-0 6-3 1-0-2 3-8
5.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 9 3 0 3 7-8 2-0-1 4-3 1-0-2 3-5
6.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ(*) 4 1 1 3 4-6 1-0-2 3-4 0-1-1 1-2
7.  ΙΩΝΙΑ 2000 3 1 1 4 3-14 1-0-2 2-8 0-1-2 1-6
8.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 0 0 0 6 1-16 0-0-3 0-10 0-0-3 1-6

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 12/01/2019 12:00 1-0
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. Ελπίς&Νίκη 19/01/2019 10:30 2-0
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ταυρωνίτη 26/01/2019 10:30 1-0
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 02/02/2019 10:30 3-1
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 09/02/2019 10:30 2-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Καθιανών 16/02/2019 13:15
1-3
 ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ       -
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
10η  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
11η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ       -
12η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ       -
13η  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ      
-
14η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΑ 2000      
-

 
 
 
Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 19 6 1 0 41-3 3-0-0 23-0 3-1-0 18-3
2.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 17 5 2 0 37-5 2-2-0 9-4 3-0-0 28-1
3.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 15 5 0 2 41-6 3-0-0 21-2 2-0-2 20-4
4.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11 3 2 2 22-17 1-1-1 6-4 2-1-1 16-13
5.  ΑΠΟΛΛΩΝ 10 3 1 3 14-17 2-0-1 10-8 1-1-2 4-9
6.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 4 1 1 5 11-31 0-1-2 4-22 1-0-2 7-9
7.  ΘΗΣΕΑΣ 4 1 1 5 11-38 1-0-3 9-18 0-1-2 2-20
8.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 7 3-63 0-0-4 2-38 0-0-3 1-25
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
Ταυρωνίτη 20/10/2018 10:30 9-0
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
Ταυρωνίτη 27/10/2018 13:15 2-2
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ
Ταυρωνίτη 03/11/2018 10:30 12-0
 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 10/11/2018 09:00 1-5
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Ταυρωνίτη 17/11/2018 12:00 2-0
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 24/11/2018 09:00
0-4
 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 01/12/2018 10:30
0-7

 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ14
ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Σούδας 05/01/2019 12:00 2-1
 


Κ14 (2005-06)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19 (5η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 9 3 0 1 15-7 2-0-0 11-4 1-0-1 4-3
2.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 9 3 0 2 9-9 1-0-1 2-4 2-0-1 7-5
3.  ΑΠΟΛΛΩΝ 7 2 1 1 13-9 2-0-0 9-2 0-1-1 4-7
4.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 7 2 1 2 7-6 1-1-1 5-4 1-0-1 2-1
5.  ΘΗΣΕΑΣ 6 2 0 2 15-10 1-0-1 7-4 1-0-1 8-6
6.  ΛΕΟΝΤΕΣ 6 2 0 2 6-11 1-0-2 4-11 1-0-0 2-0
7.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 4 4-17 0-0-1 0-2 0-0-3 4-15

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Ταυρωνίτη 12/01/2019 09:00 1-4
- ΡΕΠΟ -
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΗΣΕΑΣ Ελπίς&Νίκη 26/01/2019 13:15 1-7
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Ελπίς&Νίκη 02/02/2019 12:00 2-0
 ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη 09/02/2019 13:15 0-2
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Νεροκούρου 17/02/2019 09:00 -
 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
- ΡΕΠΟ -
10η  ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
11η  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
12η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ       -
13η  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
14η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ       -

 
 

Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 19 6 1 0 36-4 3-0-0 16-1 3-1-0 20-3
2.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18 6 0 1 20-5 3-0-0 8-0 3-0-1 12-5
3.  ΙΩΝΙΑ 2000 13 4 1 2 20-11 2-1-1 9-7 2-0-1 11-4
4.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12 4 0 3 11-11 2-0-1 5-3 2-0-2 6-8
5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 12 4 0 3 13-16 3-0-1 9-8 1-0-2 4-8
6.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 6 2 0 5 7-17 0-0-3 2-15 2-0-2 5-2
7.  ΛΕΟΝΤΕΣ 3 1 0 6 6-28 1-0-3 6-13 0-0-3 0-15
8.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 0 0 7 0-21 0-0-4 0-12 0-0-3 0-9
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Ελπίς&Νίκη 20/10/2018 13:15 0-2
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη 27/10/2018 09:00 3-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Ελπίς&Νίκη 03/11/2018 12:00 3-0 α.α
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Ελπίς&Νίκη 10/11/2018 12:00 2-3
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη  17/11/2018 12:00 8-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΩΝΙΑ 2000 Ελπίς&Νίκη 25/11/2018 12:00 1-8
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη  01/12/2018 13:15
4-0

 
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

ΓΙΟΡΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΥ Α.Ο 2013 Views : 293
Συνέντευξη Carl CARNEY Views : 669