LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ "ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ" (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 47 15 2 1 59-15 6-2-1 29-8 9-0-0 30-7
2.  ΣΥΝΚΑ 39 12 3 3 44-18 6-1-2 17-11 6-2-1 27-7
3.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 36 11 3 4 38-19 6-1-2 21-10 5-2-1 17-9
4.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 27 9 0 9 31-26 4-0-5 13-14 5-0-4 18-12
5.  Α.Π ΣΟΥΔΑΣ 27 8 3 7 17-23 4-1-3 9-7 4-2-4 8-16
6.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 21 7 3 8 32-27 4-2-3 19-15 3-1-5 15-16
7.  ΙΩΝΙΑ 2000 21 6 3 9 32-34 3-2-5 14-16 3-1-4 18-18
8.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 18 4 6 8 30-41 3-3-3 16-15 1-3-5 14-26
9.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 12 2 6 10 19-42 1-2-6 7-26 1-4-4 12-16
10.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ -3 0 3 15 12-67 0-2-7 9-40 0-1-8 3-27
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
Η ομάδα ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ έχει -3 βαθμούς.
Η ομάδα ΚΟΡΩΝΙΔΑ έχει -6 βαθμούς.
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 Α.Π ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Σούδας 02/12/2017 13:15 0-2
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Καθιανών 10/12/2017 13:15 1-2
 ΣΥΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου 16/12/2017 13:15 2-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Καθιανών 06/01/2018 13:15 4-0
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Νεροκούρου 13/01/2018 13:15 2-1
 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Καντάνου 20/01/2018 13:15 0-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Νεροκούρου 27/01/2018 13:15 0-3
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αλικιανού 04/02/2018 13:15 0-5
 ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Μ. Ελιάς 11/02/2018 13:15 0-2
10η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - Α.Π ΣΟΥΔΑΣ Καθιανών 24/02/2018 13:15 1-2
11η  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου  03/03/2018 13:15 2-1
12η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΣΥΝΚΑ Καθιανών 10/03/2018 13:15 1-3
13η  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Καστελίου 24/03/2018 12:30 2-1
14η  ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Μουρνιών 31/03/2018 14:15 2-3
15η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Καθιανών 14/04/2018 14:30 1-0
16η  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Μουρνιών 21/04/2018 15:00 4-2
17η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ Αγ. Αποστόλων 29/04/2018 09:00 1-2
18η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΑ 2000 Καθιανών  06/05/2018 11:00 2-1

 

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ" (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18 (9η Αγωνιστική)
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 25 8 1 0 35-3 5-0-0 19-2 3-1-0 16-1
2.  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 21 7 0 2 46-7 4-0-1 33-3 3-0-1 13-4
3.  ΙΩΝΙΑ 2000 19 6 1 2 34-6 1-1-2 9-5 5-0-0 25-1
4.  Α.Π ΣΟΥΔΑΣ 19 6 1 2 28-14 3-0-1 11-6 3-1-1 17-8
5.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 15 5 0 4 23-31 3-0-2 13-16 2-0-2 10-15
6.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 14 4 2 3 25-16 2-2-0 12-4 2-0-3 13-12
7.  ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10 3 1 5 16-23 2-0-3 11-16 1-1-2 5-7
8.  ΘΗΣΕΑΣ 6 2 0 7 13-54 2-0-2 9-15 0-0-5 4-39
9.  ΤΙΤΑΝ 3 1 0 8 5-41 1-0-3 4-22 0-0-4 1-19
10.  ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 0 0 0 9 0-27 0-0-5 0-15 0-0-4 0-12
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ Αλικιανού 23/09/2017 10:30 7-0
 ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αγ. Αποστόλων 30/09/2017 14:15 1-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Μ. Ελιά 07/10/2017 14:15 3-0
 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου 15/10/2017 09:00 0-2
 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ  Ν. Χωριό 22/10/2017 14:15 0-8
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - Α.Π ΣΟΥΔΑΣ Καθιανών 04/11/2017 13:15 3-1
 ΤΙΤΑΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Σούδας 12/11/2017 09:00 0-5
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Καθιανών 18/11/2017 13:15 3-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.  - 3-0 α.α

 

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ" (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 43 14 1 1 79-9 6-1-1 38-6 8-0-0 41-3
2.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 40 13 1 2 60-15 6-0-2 26-10 7-1-0 34-5
3.  ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 35 12 2 2 38-16 6-1-1 22-6 6-1-1 16-10
4.  Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 22 7 1 8 31-43 5-0-3 15-22 2-0-5 16-21
5.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 22 7 1 8 35-43 5-0-3 25-19 2-1-5 10-24
6.  ΘΗΣΕΑΣ 17 5 2 9 33-30 4-1-3 25-18 1-1-5 8-12
7.  ΛΕΟΝΤΕΣ 17 5 2 9 19-29 3-2-3 9-9 2-0-6 10-20
8.  ΣΠΑΘΑ 9 4 0 12 16-61 3-0-5 12-25 1-0-7 4-36
9.  ΤΙΤΑΝ -6 0 0 16 8-70 0-0-8 5-34 0-0-8 3-39
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
Η ομάδα ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ έχει -3 βαθμούς.
Η ομάδα ΣΠΑΘΑ έχει -3 βαθμούς.
Η ομάδα ΤΙΤΑΝ έχει -6 βαθμούς.
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΤΙΤΑΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 02/12/2017 13:15 0-2
 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 09/12/2017 13:15 2-0
 ΡΕΠΟ  -  - -
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Σούδας 06/01/2018 13:15 6-2
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΣΠΑΘΑ Αγ. Μαρίνας 13/01/2018 13:15 2-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΗΣΕΑΣ Καθιανών 20/01/2018 13:15 0-0
 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. - ΛΕΟΝΤΕΣ Αγ. Αποστόλων 27/01/2018 13:15 3-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Σούδας 03/02/2018 13:15 0-3
 Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Αλικιανού 11/02/2018 09:00 3-1
10η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΤΙΤΑΝ Σούδας 24/02/2018 13:15 3-0
11η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Καθιανών 04/03/2018 13:15 0-1
12η  ΡΕΠΟ  -  - -
13η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ Ελπίς-Νίκη 24/03/2018 14:15 1-1
14η  ΣΠΑΘΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ Κολυμπαρίου 31/03/2018 14:15 1-2
15η  ΘΗΣΕΑΣ- ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 13/05/2018 15:00 3-2
16η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Καθιανών 21/04/2018 15:00 0-3
17η  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ Μουρνιών 28/04/2018 15:15 2-1
18η  ΛΕΟΝΤΕΣ - Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ Καθιανών 06/05/2018 13:00 3-1

 

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ" (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18 (9η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΙΝΚΑ 24 8 0 1 47-6 5-0-0 34-3 3-0-1 13-3
2.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 7 1 1 45-5 4-0-0 18-2 3-1-1 27-3
3.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 21 7 0 2 41-12 4-0-0 13-2 3-0-2 28-10
4.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 20 6 2 1 38-9 2-2-0 13-7 4-0-1 25-2
5.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 15 5 0 4 21-16 2-0-3 6-11 3-0-1 15-5
6.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 13 4 1 4 17-31 3-0-2 10-15 1-1-2 7-16
7.  ΛΕΟΝΤΕΣ 9 3 0 6 16-32 2-0-2 12-13 1-0-4 4-19
8.  Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 6 2 0 7 8-32 1-0-4 5-19 1-0-3 3-13
9.  ΣΠΑΘΑ 3 1 0 8 8-49 1-0-4 7-21 0-0-4 1-28
10.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 9 0-54 0-0-4 0-29 0-0-5 0-25
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 24/09/2017 15:15 5-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΝΚΑ Καθιανών 30/09/2017 14:15 0-3
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ταυρωνίτη 07/10/2017 14:15 6-0
 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ταυρωνίτη  14/10/2017 12:30 5-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΣΠΑΘΑ Καθιανών 21/10/2017 14:15 6-0
 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 05/11/2017 09:00 2-1
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Ταυρωνίτη 12/11/2017 13:15 3-10
 Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Αγ. Μαρίνας 19/11/2017 09:00 1-3
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ       3-0 α.α

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Μέγας Χορηγός

ΕΤΑΝΑΠ-ΣΑΜΑΡΙΑ LOGO

 

Πρόγραμμα Διοργανώσεων

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

Συνέντευξη τύπου 1ου Soccer School Views : 164
Επίσκεψη Ακαδημίας στο ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου Views : 278