LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ "ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ" (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18 (9η Αγωνιστική)
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 22 7 1 1 32-8 3-1-1 18-5 4-0-0 14-3
2.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 7 1 1 22-7 4-0-1 17-5 3-1-0 5-2
3.  ΣΥΝΚΑ 18 6 0 3 22-11 3-0-2 8-8 3-0-1 14-3
4.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 18 6 0 3 18-8 2-0-2 7-6 4-0-1 11-2
5.  ΙΩΝΙΑ 2000 12 3 3 3 20-19 1-2-2 7-9 2-1-1 13-10
6.  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (*) 10 3 1 4 14-14 2-1-1 8-5 1-0-3 6-9
7.  Α.Π ΣΟΥΔΑΣ 10 3 1 5 4-15 2-0-2 3-3 1-1-3 1-12
8.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (*) 8 2 2 4 15-21 1-1-2 8-6 1-1-2 7-15
9.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 4 0 4 5 8-19 0-2-2 2-9 0-2-3 6-10
10.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 0 1 8 6-39 0-0-4 3-24 0-1-4 3-15
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 Α.Π ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Σούδας 02/12/2017 13:15 0-2
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Καθιανών 10/12/2017 13:15 1-2
 ΣΥΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου 16/12/2017 13:15 2-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Καθιανών 06/01/2018 13:15 4-0
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Νεροκούρου 13/01/2018 13:15 2-1
 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Καντάνου 20/01/2018 13:15 0-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Νεροκούρου 27/01/2018 13:15 0-3
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αλικιανού 04/02/2018 13:15 0-5
 ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Μ. Ελιάς 11/02/2018 13:15 0-2
10η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - Α.Π ΣΟΥΔΑΣ Καθιανών 24/02/2018 13:15 -
11η  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
12η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΣΥΝΚΑ       -
13η  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
14η  ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
15η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ       -
16η  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
17η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ       -
18η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΑ 2000       -

 

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ" (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18 (9η Αγωνιστική)
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 25 8 1 0 35-3 5-0-0 19-2 3-1-0 16-1
2.  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 21 7 0 2 46-7 4-0-1 33-3 3-0-1 13-4
3.  ΙΩΝΙΑ 2000 19 6 1 2 34-6 1-1-2 9-5 5-0-0 25-1
4.  Α.Π ΣΟΥΔΑΣ 19 6 1 2 28-14 3-0-1 11-6 3-1-1 17-8
5.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 15 5 0 4 23-31 3-0-2 13-16 2-0-2 10-15
6.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 14 4 2 3 25-16 2-2-0 12-4 2-0-3 13-12
7.  ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10 3 1 5 16-23 2-0-3 11-16 1-1-2 5-7
8.  ΘΗΣΕΑΣ 6 2 0 7 13-54 2-0-2 9-15 0-0-5 4-39
9.  ΤΙΤΑΝ 3 1 0 8 5-41 1-0-3 4-22 0-0-4 1-19
10.  ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 0 0 0 9 0-27 0-0-5 0-15 0-0-4 0-12
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ Αλικιανού 23/09/2017 10:30 7-0
 ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αγ. Αποστόλων 30/09/2017 14:15 1-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Μ. Ελιά 07/10/2017 14:15 3-0
 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου 15/10/2017 09:00 0-2
 ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ  Ν. Χωριό 22/10/2017 14:15 0-8
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - Α.Π ΣΟΥΔΑΣ Καθιανών 04/11/2017 13:15 3-1
 ΤΙΤΑΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Σούδας 12/11/2017 09:00 0-5
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Καθιανών 18/11/2017 13:15 3-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.       3-0 α.α

 

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ" (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18 (9η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ 21 7 0 1 42-5 3-0-1 19-3 4-0-0 23-2
2.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 21 7 0 1 35-7 2-0-1 12-5 5-0-0 23-2
3.  ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18 6 0 2 17-10 3-0-1 7-3 3-0-1 10-7
4.  Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 13 4 1 3 16-23 3-0-1 10-13 1-0-2 6-10
5.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 9 3 0 5 18-28 2-0-2 11-12 1-0-3 7-16
6.  ΣΠΑΘΑ 9 3 0 5 9-28 2-0-3 6-19 1-0-2 3-9
7.  ΘΗΣΕΑΣ 8 2 2 4 17-15 2-1-1 16-11 0-1-2 1-4
8.  ΛΕΟΝΤΕΣ 7 2 1 5 7-17 1-1-1 2-3 1-0-4 5-14
9.  ΤΙΤΑΝ 0 0 0 8 5-33 0-0-5 3-18 0-0-3 2-15
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΤΙΤΑΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 02/12/2017 13:15 0-2
 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 09/12/2017 13:15 2-0
 ΡΕΠΟ  -  - -
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Σούδας 06/01/2018 13:15 6-2
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΣΠΑΘΑ Αγ. Μαρίνας 13/01/2018 13:15 2-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΗΣΕΑΣ Καθιανών 20/01/2018 13:15 0-0
 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. - ΛΕΟΝΤΕΣ Αγ. Αποστόλων 27/01/2018 13:15 3-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Σούδας 03/02/2018 13:15 0-3
 Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Αλικιανού 11/02/2018 09:00 3-1
10η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΤΙΤΑΝ Σούδας 24/02/2018 13:15 -
11η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ       -
12η  ΡΕΠΟ  -  - -
13η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ       -
14η  ΣΠΑΘΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
15η  ΘΗΣΕΑΣ- ΛΕΟΝΤΕΣ       -
16η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ.       -
17η  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ       -
18η  ΛΕΟΝΤΕΣ - Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ       -

 

ΠΑΙΔΕΣ 2004-05
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ" (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2017-18 (9η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΙΝΚΑ 24 8 0 1 47-6 5-0-0 34-3 3-0-1 13-3
2.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 7 1 1 45-5 4-0-0 18-2 3-1-1 27-3
3.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 21 7 0 2 41-12 4-0-0 13-2 3-0-2 28-10
4.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 20 6 2 1 38-9 2-2-0 13-7 4-0-1 25-2
5.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 15 5 0 4 21-16 2-0-3 6-11 3-0-1 15-5
6.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 13 4 1 4 17-31 3-0-2 10-15 1-1-2 7-16
7.  ΛΕΟΝΤΕΣ 9 3 0 6 16-32 2-0-2 12-13 1-0-4 4-19
8.  Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 6 2 0 7 8-32 1-0-4 5-19 1-0-3 3-13
9.  ΣΠΑΘΑ 3 1 0 8 8-49 1-0-4 7-21 0-0-4 1-28
10.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 9 0-54 0-0-4 0-29 0-0-5 0-25
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 24/09/2017 15:15 5-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΝΚΑ Καθιανών 30/09/2017 14:15 0-3
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ταυρωνίτη 07/10/2017 14:15 6-0
 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ταυρωνίτη  14/10/2017 12:30 5-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΣΠΑΘΑ Καθιανών 21/10/2017 14:15 6-0
 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ Νεροκούρου 05/11/2017 09:00 2-1
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Ταυρωνίτη 12/11/2017 13:15 3-10
 Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Αγ. Μαρίνας 19/11/2017 09:00 1-3
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ       3-0 α.α

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Μέγας Χορηγός

ΕΤΑΝΑΠ-ΣΑΜΑΡΙΑ LOGO

 

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

3o Soccer School Views : 642
Συνέντευξη Carl CARNEY Views : 572