07

Νοε 2015

Πλατανιάς-Πανακρωτηριακός 3-1Τη δεύτερη ήττα για το Κύπελλο "Τηλέμαχος ΣΧΟΙΝΑΣ" γνώρισε η ομάδα Παίδων του Πανακρωτηριακού στο σημερινό παιχνίδι στο γήπεδο Νεροκούρου, απέναντι στην ομάδα του Πλατανιά με σκορ 3-1.

Η ομάδα μας δεν κατάφερε παρά τις ευκαιρίες που δημιούργησε να πάρει θετικό αποτέλεσμα, καθώς στο τελευταίο 5λεπτο του α' μέρους βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0. Στην επανάληψη η ομάδα μας πίεσε και στο 42' ο Πολυχρονάκης Π. με σουτ μείωσε το σκορ σε 2-1. Στη συνέχεια προσπάθησε για την ισοφάριση, όμως οι γηπεδούχοι στο 62' πέτυχαν ακόμη ένα γκολ και επικράτησαν με 3-1.

Τμήμα ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  Χριστοφής (36' Λουλουδάκης), Μαυρακάκης, Φιλιππάκης, Καλαϊτζάκης, Μαλιχούτης, Μαρκαντωνάκης, Πολυχρονάκης Χ., Πολυχρονάκης Π., Μπαγετάκος, Μπερβανάκης (36' Τζιμπουκάκης), Δάλλας (55' Παπαδεράκης)