LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (9η Αγωνιστική)
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΕΘΚ 23 7 2 0 26-13 3-1-0 10-5 4-1-0 16-8
2.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 18 5 3 1 17-9 2-1-1 5-6 3-2-0 12-3
3.  ΘΗΣΕΑΣ 15 4 3 2 21-12 2-2-1 12-6 2-1-1 9-6
4.  ΠΕΡΓΑΜΟΣ 15 4 3 2 13-6 2-1-1 9-3 2-2-1 4-3
5.  ΑΠΤΕΡΑ 14 4 2 3 13-12 2-0-2 5-6 2-2-1 8-6
6.  ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 14 4 2 3 10-8 1-0-3 3-6 3-2-0 7-2
7.  ΙΩΝΙΑ 2000 13 4 1 4 15-20 3-1-1 11-7 0-1-3 4-13
8.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 12 3 3 3 19-17 2-2-1 15-10 1-1-2 4-7
9.  ΑΣΠΙΔΑ 12 3 3 3 8-13 0-3-1 2-5 3-0-2 6-8
10.  ΗΦΑΙΣΤΟΣ 10 3 1 5 19-23 2-1-1 8-7 1-0-4 11-16
11.  ΡΟΔΩΠΟΥ 10 3 1 5 15-19 1-0-4 6-11 2-1-1 9-8
12.  ΑΜΙΛΛΑ 9 3 0 6 20-24 2-0-3 12-12 1-0-3 8-12
13.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-Ρ. 9 2 3 4 19-25 1-2-2 12-15 1-1-2 7-10
14.  Α.Π ΣΟΥΔΑΣ 8 1 5 3 18-16 1-1-2 11-9 0-4-0 7-7
15.  ΥΡΤΑΚΙΝΑ 8 2 2 5 13-17 2-1-2 10-7 0-1-3 3-10
16.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 8 2 2 5 11-23 1-2-1 6-5 1-0-4 5-18

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
Α' ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΕΡΓΑΜΟΣ - Ε.Θ.Κ Ελπίς&Νίκη 14/09/2019 17;15 1-1
 ΡΟΔΩΠΟΥ - Ε.Θ.Κ Κολυμπαρίου 22/09/2019 17:00 2-3
 Ε.Θ.Κ - ΥΡΤΑΚΙΝΑ Καθιανών 28/09/2019 16:30 4-1
 Α.Π ΣΟΥΔΑΣ - Ε.Θ.Κ Σούδας 05/10/2019 16:00 1-3
 Ε.Θ.Κ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ Καθιανών 12/10/2019 16:00 3-3
 ΑΜΙΛΛΑ - Ε.Θ.Κ Αγ. Μαρίνας 20/10/2019 11:00 3-6
 Ε.Θ.Κ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Καθιανών 26/10/2019 15:00 1-0
 Ε.Θ.Κ - ΘΗΣΕΑΣ Καθιανών 02/11/2019 15:00 2-1
 ΗΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Θ.Κ Νεροκούρου 10/11/2019 10:45 1-3
10η  Ε.Θ.Κ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ Καθιανών 17/11/2019 15:00 -
11η  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - Ε.Θ.Κ Σούδας 24/11/2019 10:45 -
12η  Ε.Θ.Κ - ΙΩΝΙΑ 2000 Καθιανών 30/11/2019 15:00 -
13η  ΑΣΠΙΔΑ - Ε.Θ.Κ  Ναυστάθμου 07/12/2019 15:00 -
14η  Ε.Θ.Κ - ΑΠΤΕΡΑ Καθιανών 14/12/2019 15:00 -
15η  ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ - Ε.Θ.Κ  Νέου Χωριού 21/12/2019 15:00 -

 

Β' ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
16η  Ε.Θ.Κ - ΠΕΡΓΑΜΟΣ Καθιανών     -
17η  Ε.Θ.Κ - ΡΟΔΩΠΟΥ Καθιανών     -
18η  ΥΡΤΑΚΙΝΑ - Ε.Θ.Κ Καντάνου     -
19η  Ε.Θ.Κ - Α.Π ΣΟΥΔΑΣ Καθιανών     -
20η  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. - Ε.Θ.Κ Κολυμπαρίου     -
21η  Ε.Θ.Κ - ΑΜΙΛΛΑ Καθιανων     -
22η  ΚΟΡΩΝΙΔΑ - Ε.Θ.Κ Βάμου     -
23η  ΘΗΣΕΑΣ - Ε.Θ.Κ Περιβολίων     -
24η  Ε.Θ.Κ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ Καθιανών     -
25η  ΚΑΛΤΣΕΤΟ - Ε.Θ.Κ Μον. Ελιάς     -
26η  Ε.Θ.Κ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. Καθιανών     -
27η  ΙΩΝΙΑ 2000 - Ε.Θ.Κ Μον. Ελιάς     -
28η  Ε.Θ.Κ - ΑΣΠΙΔΑ Καθιανών     -
29η  ΑΠΤΕΡΑ - Ε.Θ.Κ Σούδας     -
30η  Ε.Θ.Κ - ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ Καθιανών     -

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

Συνέντευξη τύπου 1ου Soccer School Views : 239
3o Soccer School Views : 1415