07

Δεκ 2019

k16 kissa-panakr

Εξαιρετικός παρουσιάστηκε ο Πανακρωτηριακός στο πρωτάθλημα Κ16 και στην επιστροφή του στις αγωνιστικές υποχρεώσεις, νικώντας με 5-1 τον Κισσαμικό στο γήπεδο της Σούδας.

Η ομάδα του Βασίλη Παπαδάκη είχε πολύ καλό πρόσωπο ειδικότερα στο δεύτερο ημίχρονο, διάστημα στο οποίο δημιούργησε αρκετές φάσεις και πέτυχε και τα τέσσερα από τα πέντε γκολ του αγώνα, τα οποία έδωσαν και τη νίκη, μετά το 1-1 του πρώτου ημιχρόνου.

Ο Σταματάκης ξεχώρισε σε αυτό το παιχνίδι, σκοράροντας τα τρία από τα πέντε γκολ, ενώ Καμηλάκης και Παπαδόπουλος ήταν οι σκόρερ των δύο άλλων τερμάτων του Πανακρωτηριακού.