11

Σεπ 2016

Πανακρωτηριακός Α.Ο Εύκολο απόγευμα πέρασε σήμερα το σύνολο του Μανόλη Πηγουνάκη,

αφού επικράτησε της Δάφνης εκτός έδρας με σκορ 2-8. παίρνοντας έτσι και μαθηματικά το εισιτήριο για την επόμενη φάση του κυπέλλου. Η ομάδα μας έπαιξε ωραίο ποδόσφαιρο και φρόντισε από το πρώτο ημίχρονο να κλειδώσει τη νίκη, αφού το σκορ ήταν 0-5 με γκολ που πέτυχαν οι Μπάτζιο (10' και 28'), Ξεκουκουλωτάκης (20'), Βασιλομιχελάκης (25') και Μπαδιεριτάκης στο 31' λεπτό. Στο δεύτερο ημίχρονο σκόραραν οι Γιαννολάρης (46') και Βασιλομιχελάκης (70' και 85'). Για την ομάδα της Δάφνης μείωσαν σε 1-6 ο Τσενακάλ και σε 2-7 ο Γ. Κοκολάκης.

Δάφνη (Στέλιος Καλαϊτζιδάκης): Φραγκιαδάκης, Παλιουδάκης, Κοκολάκης Ι., Κοκολάκης Μ., Καλαϊτζιδάκης, Σταματάκης, Μανταδάκης (59' Νικολακάκης), Τσενακάλ (82' Γιανναράκης), Νικολαντωνάκης, Μυριδάκης, Μετίν (75' Μπουντακόπουλος)

Πανακρωτηριακός (Μανόλης Πηγουνάκης): Χριστουλάκης, Παπακαστρήσιος, Ξεκουκουλωτάκης, Αδαμόπουλος, Μαριανάκης, Ξανθουδάκης, Μπάτζιο, Γιαννολάρης (60' Πετράκης), Κοπανάκης, Βασιλομιχελάκης, Μπαδιεριτάκης (65' Καλλέργης)