LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian

17

Αυγ 2013

Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος 3-4Σε ένα πολύ ενδιαφέρον φιλικό παιχνίδι το Σάββατο στα Καθιανά, η ομάδα μας έχασε από τον Μινώταυρο με 3-4, σε ένα ματς με πολλές φάσεις γενικότερα και 3 δοκάρια (ένα για την ομάδα μας με τον Κουτσουπάκη και δύο για το Μινώταυρο με Γκούντελο και Νταγκουνάκη).

Τα γκολ πέτυχαν οι Λειβαδιτάκης 20' το 1-0, Περαθωράκης στο 32' το 1-1, Περδικάκης στο 36' το 1-2, Καλλέργης Γ. 41' το 2-2 για ένα πρώτο ημίχρονο που έληξε 2-3 με γκολ του Νταγκουνάκη στο 45'. Ο Σωτήρχος ισοφάρισε στο 71' σε 3-3 αλλά ο Μινώταυρος πήρε τη φιλική νίκη με 3-4 με ένα ακόμα γκολ από τον Μανουσάκη στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Πανακρωτηριακός: Κουρομιχελάκης (46' Λάκκας-85' Ανδρεαδάκης), Κούγκουλος (60' Πάλλας), Μπικάκης (60' Σκανδαλάκης Δ.), Κουτσουπάκης (60' Καλλέργης Ιακ.), Τζιγκουνάκης (46' Ορνεράκης), Μπαχλιτζανάκης (46' Πλατώνης), Τερεζάκης (60' Παπαδάκης B.), Καλλέργης Γ. (60' Βολακάκης), Αγναντής (46' Ορνεράκης), Λειβαδιτάκης (46' Σωτήρχος-85' Γκαγκάκης), Καλαμπακάκης (60' Σφακιανάκης M) σε ένα ματς που ο Βσίλης Παπαδάκης χρησιμοποίησε 23 ποδοσφαιριστές συνολικά.